Bilkent Evden Eve Nakliyat

Bilkent Evden Eve Nakliyat

Bilkent evden eve nakliyat firmaları Bilkent nakliyat şirketi ucuz fiyatlara şehiriçi taşımacılık, ofis taşıma, asansörlü sigortalı ev taşıma hizmeti sunar. Bilkent nakliye fiyatları açısından ekonomik ucuz ücretlerle garantili ev taşıma hizmeti sunan Özpolat Nakliye şirketimiz 7/24 hizmetinizdedir.

 

Bilkent Evden Eve Nakliyat Firması

Bilkent evden eve nakliyat sektörü deneyimli profesyonel garantili evden eve nakliyat firması Özpolat Nakliye firmamız sektörün lider firmasıdır. Evden eve taşıma alanında garantili taşımacılık hizmeti veren firmamız bu güne kadar binlerce taşıma işine başarıyla imza atmıştır. Sigortalı ambalajlı taşımacılık hizmetimiz ile beraber eşyalarınız daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Bilkent evden eve nakliyat Ankara Bilkent nakliyat taşıma firması
Bilkent evden eve nakliye Ankara Bilkent ev taşıma firması

Kurumsal Bilkent Evden Eve Nakliyat Şirketi

Resmi yetkili kurumsal Bilkent evden eve nakliyat şirketi olarak Ankara ilçesi konumunda yer alan nakliye ofisimize bekleriz. Şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, Bilkentlar arası nakliyat sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz. Genellikle de ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, eşya depolama hizmetleri için talep alıyoruz. Bu talepler doğrultusunda taşımacılık faaliyetlerinde bulunuyoruz. Bunlar dışında gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık hizmeti için aynı gün özel çözüm buluyoruz. Eşyalarınızı yeni adresinize taşıyıp kuruyoruz.

En İyi Bilkent Evden Eve Nakliyat Firmaları

Konforlu stressiz sorunsuz taşınmak sizin de hakkınız. Yıllardır sorunlu nakliye hizmeti alarak kendi paranız ile rezil olduğunuz yeter. Sizlere Kurumsal resmi en iyi Bilkent evden eve nakliyat firmaları içinde sigorta sözleşmeli taşımacılık hizmetini indirimli ücretlerle sunuyoruz. Her şey dahil tek fiyat güvencesi ile taşımacılık yapıyoruz.

Güvenli Bilkent Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Bilkent evden eve taşımacılık hizmetimiz Ankara Bilkent ilçesinde olduğu gibi Ankara’ nın diğer ilçelerinde de devam etmektedir. Bilkent evden eve nakliye ambarında yer alan nakliye araçlarımız araç parkımızda hazır halde bekletilmektedir.

Trend nakliyat hizmetleri Profesyonel nakliye taşımacılık

Nakliyat Fiyat Hesapla

Bilkent Şehiriçi Nakliyat Firmaları

Ankara Bilkent şehiriçi evden eve nakliyat araçlarımız Ankara ‘daki şubelerimizde de itinayla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ankara şehir içi nakliye ücretleri açısından ucuz fiyatlara kaliteli garantili Bilkent evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenleri için doğru adres: Özpolat Nakliye Şirketi dir.

Bilkent Şehirler Arası Nakliyat Şirketleri

Ankara dışına taşınacaklar için şehirden şehire taşımacılık yapıyoruz. Bu kapsamda Ankara Bilkent ilden ile nakliyat araçlarımız Türkiye’nin tüm bölgelerine ve tüm illerine şehirler arası nakliyat hizmeti sunar.

Özpolat Bilkent evden eve nakliyat istanbul evden eve-taşımacılık - Bilkent asansörlü evden eve nakliyat

Bilkent İşyeri ve Ofis Taşıma Hizmeti

Bilkent İşyeri ve ofis taşıma ihtiyacınıza fazlasıyla cevap verecek ekip ve ekipmanlarla işyerinizi en uygun şekilde ve aynı gün bitecek şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bilkent Eşya Depolama Alanı Kiralama

Bilkent eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimize özel Bilkent nakliyat eşya depolarımız aylık kira bedeli karşılığında tarafınıza tahsis edilir. Eşyalarınız depolarımızda güven içerisinde bekletilir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında bütün eşyalarınız güven içerisinde korunur.

Bilkent Asansörlü Evden Eve Taşıma Ekibi İle Güvenle Taşının

Bilkent Asansörlü evden eve taşıma araçlarımız ile Asansör yüksek katlara eşyalarınızı daha hızı ve daha güvenli bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarınız hem zarar görmüyor hem de daha hızlı bir şekilde taşınıyor. Özpolat Bilkent evden eve taşıma aile şirketiniz aileden biri olarak tüm dostlarımızın evini en iyi şekilde taşımaktayız. Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararınız tarafımızca karşılanacaktır.

Bilkent Nakliyat Bölgesi Hakkında:

Bilkent nakliyat firması olarak Bilkent ev taşıma nakliye hizmet bölgesinde hizmet sağlıyoruz.

Bilkent’ ın Tarihçesi:

Bilkent, Ankara’nın büyük semtlerinden biridir mahalle, semt.

Bilkent, Ankara’da Bilkent Üniversitesi’nin bulunduğu semttir. Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi arazileri arasında kuruludur. Eskişehir otobanından Bilkent köprüsü ile ayrılır.

“Bilim Kenti”nin kısaltması olan “Bilkent” ismini semt Bilkent Üniversitesi’nin ilk vakıf üniversitesi olarak bölgeye 1984 yılında kurulmasının ardından almıştır. Üniversite çevresindeki arazilerin yine üniversitenin malvarlığı altında bulunan Tepe İnşaat’ın girişimleri ile 1993 yılından itibaren gelişen projelerle konutlara, alışveriş merkezlerine ve işyerlerine dönüştürülmesi ile Bilkent Ankara’nın dışında kalan bir bölgeyken, kentin bir parçası haline gelmiştir. Sırasıyla 1993, 1995 ve 1998 yıllarında yapılan Bilkent 1. 2. ve 3. etap projeleriyle 3500 konutluk bir semt haline gelen Bilkent, 1997 yılında hizmete giren Bilkent Center alışveriş merkezi ile büyümüş ve Bilkent Plaza ile birçok işyerinin bulunduğu bir ticaret merkezi haline gelmiştir.

Uygun Bilkent Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bilkent evden eve nakliye ücretleri arifesi taşınacak evin oda sayısına göre değişir. Ev oda sayısı eşyanın yükünü belirler bu eşya yüküne bağlı olarak da nakliye işçi sayısı belirlenir. Nakliye personeli sayısının yanı sıra taşımaca kullanılacak nakliye aracı tipi de ev taşıma ücretlerini etkiler. Ortalama nakliye ücretleri 900 tl den başlamakla birlikte net fiyat bilgisi için ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde görüp fiyat teklifi veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Bilkent Parça Eşya Taşıma Fiyatı 500 – 800 ₺ 1.200 ₺
Bilkent 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.300 – 1.800 ₺ 2.000 ₺
Bilkent 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.500 – 2.000 ₺ 2.500 ₺
Bilkent 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.500 – 2.800 ₺ 3.300 ₺
Bilkent 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.200 ₺ 3.700 ₺
Bilkent 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.500 ₺ 4.000 ₺
Bilkent Ofis Taşıma Fiyatı 3.000 ₺ TEKLİF AL

İndirimli Bilkent Evden Eve Nakliyat Ücret Hesaplaması

İndirimli ücret tarifesi ile Bilkent evden eve nakliyat ücretlerinden yararlanın. Tek yapmanı gereken ücretsiz ekspertiz hizmeti talep etmek ve taşınacak eşyalarınızı kontrol ettirmektir. 7/24 dilediğiniz zaman aralığında istediğiniz yere eşyalarınızı taşıyoruz. Her şey dahil nakliye hizmeti kapsamında anahtar teslim taşımacılık yapıyoruz. Yakarıda yer alan nakliye ücretleri listesi ortalama fiyatlar olup net fiyat bilgisi için ücretsiz teklif isteyin.


Sıkça Sorulan Sorular

Bilkent Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Bilkent evden eve taşıma ücretleri 500 tl den başlamaktadır.

Bilkent Ev Taşıma Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Var Mı?

Bütün nakliye hizmetlerimiz öncesi ön inceleme ekspertiz olanağı sunuyoruz.

Nakliyat Hizmeti Sigortalı Sözleşmeli Olarak Mı Yapılıyor?

Evet, yazılı sözleşmeli ve sigorta poliçeli taşıma hizmeti sunuyoruz.

Çalışan Personeller Sigortalı Mıdır?

Evet. Bütün çalışanlarımız SSK lı maaşlı ve sürekli personellerimizden oluşur.

Bilkent’da Asansörlü Nakliye Aracınız Var Mı?

Evet var. Bütün semt ve ilçelerde asansörlü nakliye araçlarımız ile hizmet sunuyoruz.

Bilkent nakliyat telefon iletişim numaraları

Bilkent evden eve nakliye İletişim telefon numarası:
Telefon: 0531 772 78 04 GSM: 0532 058 77 84


Çankaya evden eve nakliyat ilçesi başta olmak üzere Ankara ve Türkiye geneli hizmetinizdeyiz.

Etiketler: Bilkent evden eve taşıma, Bilkent Nakliyat, Bilkent nakliyat firmaları

Hemen Fiyat Teklifi Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Haberler

05317727804
AllEscortCall Now ButtonHemen Teklif Alın

Anahtar kelimenizi girin