Evren Evden Eve Nakliyat

Evren Evden Eve Nakliyat

Evren evden eve nakliyat firmaları Evren nakliyat şirketi ucuz fiyatlara şehiriçi taşımacılık, ofis taşıma, asansörlü sigortalı ev taşıma hizmeti sunar. Evren nakliye fiyatları açısından ekonomik ucuz ücretlerle garantili ev taşıma hizmeti sunan Özpolat Nakliye şirketimiz 7/24 hizmetinizdedir.

 

Evren Evden Eve Nakliyat Firması

Evren evden eve nakliyat sektörü deneyimli profesyonel garantili evden eve nakliyat firması Özpolat Nakliye firmamız sektörün lider firmasıdır. Evden eve taşıma alanında garantili taşımacılık hizmeti veren firmamız bu güne kadar binlerce taşıma işine başarıyla imza atmıştır. Sigortalı ambalajlı taşımacılık hizmetimiz ile beraber eşyalarınız daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Evren evden eve nakliyat Ankara Evren nakliyat taşıma firması
Evren evden eve nakliye Ankara Evren ev taşıma firması

Kurumsal Evren Evden Eve Nakliyat Şirketi

Resmi yetkili kurumsal Evren evden eve nakliyat şirketi olarak Ankara ilçesi konumunda yer alan nakliye ofisimize bekleriz. Şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, Evrenlar arası nakliyat sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz. Genellikle de ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, eşya depolama hizmetleri için talep alıyoruz. Bu talepler doğrultusunda taşımacılık faaliyetlerinde bulunuyoruz. Bunlar dışında gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık hizmeti için aynı gün özel çözüm buluyoruz. Eşyalarınızı yeni adresinize taşıyıp kuruyoruz.

En İyi Evren Evden Eve Nakliyat Firmaları

Konforlu stressiz sorunsuz taşınmak sizin de hakkınız. Yıllardır sorunlu nakliye hizmeti alarak kendi paranız ile rezil olduğunuz yeter. Sizlere Kurumsal resmi en iyi Evren evden eve nakliyat firmaları içinde sigorta sözleşmeli taşımacılık hizmetini indirimli ücretlerle sunuyoruz. Her şey dahil tek fiyat güvencesi ile taşımacılık yapıyoruz.

Güvenli Evren Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Evren evden eve taşımacılık hizmetimiz Ankara Evren ilçesinde olduğu gibi Ankara’ nın diğer ilçelerinde de devam etmektedir. Evren evden eve nakliye ambarında yer alan nakliye araçlarımız araç parkımızda hazır halde bekletilmektedir.

Trend nakliyat hizmetleri Profesyonel nakliye taşımacılık

Nakliyat Fiyat Hesapla

Evren Şehiriçi Nakliyat Firmaları

Ankara Evren şehiriçi evden eve nakliyat araçlarımız Ankara ‘daki şubelerimizde de itinayla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ankara şehir içi nakliye ücretleri açısından ucuz fiyatlara kaliteli garantili Evren evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenleri için doğru adres: Özpolat Nakliye Şirketi dir.

Evren Şehirler Arası Nakliyat Şirketleri

Ankara dışına taşınacaklar için şehirden şehire taşımacılık yapıyoruz. Bu kapsamda Ankara Evren ilden ile nakliyat araçlarımız Türkiye’nin tüm bölgelerine ve tüm illerine şehirler arası nakliyat hizmeti sunar.

Özpolat Evren evden eve nakliyat istanbul evden eve-taşımacılık - Evren asansörlü evden eve nakliyat

Evren İşyeri ve Ofis Taşıma Hizmeti

Evren İşyeri ve ofis taşıma ihtiyacınıza fazlasıyla cevap verecek ekip ve ekipmanlarla işyerinizi en uygun şekilde ve aynı gün bitecek şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Evren Eşya Depolama Alanı Kiralama

Evren eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimize özel Evren nakliyat eşya depolarımız aylık kira bedeli karşılığında tarafınıza tahsis edilir. Eşyalarınız depolarımızda güven içerisinde bekletilir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında bütün eşyalarınız güven içerisinde korunur.

Evren Asansörlü Evden Eve Taşıma Ekibi İle Güvenle Taşının

Evren Asansörlü evden eve taşıma araçlarımız ile Asansör yüksek katlara eşyalarınızı daha hızı ve daha güvenli bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarınız hem zarar görmüyor hem de daha hızlı bir şekilde taşınıyor. Özpolat Evren evden eve taşıma aile şirketiniz aileden biri olarak tüm dostlarımızın evini en iyi şekilde taşımaktayız. Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararınız tarafımızca karşılanacaktır.

Evren Nakliyat Bölgesi Hakkında:

Evren nakliyat firması olarak Evren ev taşıma nakliye hizmet bölgesinde hizmet sağlıyoruz.

Evren’ ın Tarihçesi:

Evren, Ankara’nın büyük semtlerden biridir mahalle, semt.

1963 yılında Şereflikoçhisar ilçesine bağlı olarak belde olmuş, 1982 yılında ise adı Evren olarak değiştirilmiştir. 1990 yılında çıkarılan 3644 sayılı kanun ile adı “Evren” kalmak kaydı ile ilçe statüsüne dönüştürülerek 02.08.1991 tarihinde de ilk kaymakamı atanmıştır.

Uygun Evren Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evren evden eve nakliye ücretleri arifesi taşınacak evin oda sayısına göre değişir. Ev oda sayısı eşyanın yükünü belirler bu eşya yüküne bağlı olarak da nakliye işçi sayısı belirlenir. Nakliye personeli sayısının yanı sıra taşımaca kullanılacak nakliye aracı tipi de ev taşıma ücretlerini etkiler. Ortalama nakliye ücretleri 900 tl den başlamakla birlikte net fiyat bilgisi için ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde görüp fiyat teklifi veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Evren Parça Eşya Taşıma Fiyatı 500 – 800 ₺ 1.200 ₺
Evren 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.300 – 1.800 ₺ 2.000 ₺
Evren 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.500 – 2.000 ₺ 2.500 ₺
Evren 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.500 – 2.800 ₺ 3.300 ₺
Evren 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.200 ₺ 3.700 ₺
Evren 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.500 ₺ 4.000 ₺
Evren Ofis Taşıma Fiyatı 3.000 ₺ TEKLİF AL

İndirimli Evren Evden Eve Nakliyat Ücret Hesaplaması

İndirimli ücret tarifesi ile Evren evden eve nakliyat ücretlerinden yararlanın. Tek yapmanı gereken ücretsiz ekspertiz hizmeti talep etmek ve taşınacak eşyalarınızı kontrol ettirmektir. 7/24 dilediğiniz zaman aralığında istediğiniz yere eşyalarınızı taşıyoruz. Her şey dahil nakliye hizmeti kapsamında anahtar teslim taşımacılık yapıyoruz. Yakarıda yer alan nakliye ücretleri listesi ortalama fiyatlar olup net fiyat bilgisi için ücretsiz teklif isteyin.


Sıkça Sorulan Sorular

Evren Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Evren evden eve taşıma ücretleri 500 tl den başlamaktadır.

Evren Ev Taşıma Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Var Mı?

Bütün nakliye hizmetlerimiz öncesi ön inceleme ekspertiz olanağı sunuyoruz.

Nakliyat Hizmeti Sigortalı Sözleşmeli Olarak Mı Yapılıyor?

Evet, yazılı sözleşmeli ve sigorta poliçeli taşıma hizmeti sunuyoruz.

Çalışan Personeller Sigortalı Mıdır?

Evet. Bütün çalışanlarımız SSK lı maaşlı ve sürekli personellerimizden oluşur.

Evren’da Asansörlü Nakliye Aracınız Var Mı?

Evet var. Bütün semt ve ilçelerde asansörlü nakliye araçlarımız ile hizmet sunuyoruz.

Evren nakliyat telefon iletişim numaraları

Evren evden eve nakliye İletişim telefon numarası:
Telefon: 0531 772 78 04 GSM: 0532 058 77 84


Çankaya evden eve nakliyat ilçesi başta olmak üzere Ankara ve Türkiye geneli hizmetinizdeyiz.

Etiketler: Evren evden eve taşıma, Evren Nakliyat, Evren nakliyat firmaları

Hemen Fiyat Teklifi Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Haberler

05317727804
Call Now ButtonHemen Teklif Alın

Anahtar kelimenizi girin