Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat

Gölbaşı evden eve nakliyat firmaları Gölbaşı nakliyat şirketi ucuz fiyatlara şehiriçi taşımacılık, ofis taşıma, asansörlü sigortalı ev taşıma hizmeti sunar. Gölbaşı nakliye fiyatları açısından ekonomik ucuz ücretlerle garantili ev taşıma hizmeti sunan Özpolat Nakliye şirketimiz 7/24 hizmetinizdedir.

 

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Firması

Gölbaşı evden eve nakliyat sektörü deneyimli profesyonel garantili evden eve nakliyat firması Özpolat Nakliye firmamız sektörün lider firmasıdır. Evden eve taşıma alanında garantili taşımacılık hizmeti veren firmamız bu güne kadar binlerce taşıma işine başarıyla imza atmıştır. Sigortalı ambalajlı taşımacılık hizmetimiz ile beraber eşyalarınız daha güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Gölbaşı evden eve nakliyat Ankara Gölbaşı nakliyat taşıma firması
Gölbaşı evden eve nakliye Ankara Gölbaşı ev taşıma firması

Kurumsal Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Şirketi

Resmi yetkili kurumsal Gölbaşı evden eve nakliyat şirketi olarak Ankara ilçesi konumunda yer alan nakliye ofisimize bekleriz. Şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, Gölbaşılar arası nakliyat sektörlerinde faaliyet gösteriyoruz. Genellikle de ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma, eşya depolama hizmetleri için talep alıyoruz. Bu talepler doğrultusunda taşımacılık faaliyetlerinde bulunuyoruz. Bunlar dışında gelen talepler doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz taşımacılık hizmeti için aynı gün özel çözüm buluyoruz. Eşyalarınızı yeni adresinize taşıyıp kuruyoruz.

En İyi Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Konforlu stressiz sorunsuz taşınmak sizin de hakkınız. Yıllardır sorunlu nakliye hizmeti alarak kendi paranız ile rezil olduğunuz yeter. Sizlere Kurumsal resmi en iyi Gölbaşı evden eve nakliyat firmaları içinde sigorta sözleşmeli taşımacılık hizmetini indirimli ücretlerle sunuyoruz. Her şey dahil tek fiyat güvencesi ile taşımacılık yapıyoruz.

Güvenli Gölbaşı Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri

Gölbaşı evden eve taşımacılık hizmetimiz Ankara Gölbaşı ilçesinde olduğu gibi Ankara’ nın diğer ilçelerinde de devam etmektedir. Gölbaşı evden eve nakliye ambarında yer alan nakliye araçlarımız araç parkımızda hazır halde bekletilmektedir.

Trend nakliyat hizmetleri Profesyonel nakliye taşımacılık

Nakliyat Fiyat Hesapla

Gölbaşı Şehiriçi Nakliyat Firmaları

Ankara Gölbaşı şehiriçi evden eve nakliyat araçlarımız Ankara ‘daki şubelerimizde de itinayla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ankara şehir içi nakliye ücretleri açısından ucuz fiyatlara kaliteli garantili Gölbaşı evden eve nakliyat hizmeti almak isteyenleri için doğru adres: Özpolat Nakliye Şirketi dir.

Gölbaşı Şehirler Arası Nakliyat Şirketleri

Ankara dışına taşınacaklar için şehirden şehire taşımacılık yapıyoruz. Bu kapsamda Ankara Gölbaşı ilden ile nakliyat araçlarımız Türkiye’nin tüm bölgelerine ve tüm illerine şehirler arası nakliyat hizmeti sunar.

Özpolat Gölbaşı evden eve nakliyat istanbul evden eve-taşımacılık - Gölbaşı asansörlü evden eve nakliyat

Gölbaşı İşyeri ve Ofis Taşıma Hizmeti

Gölbaşı İşyeri ve ofis taşıma ihtiyacınıza fazlasıyla cevap verecek ekip ve ekipmanlarla işyerinizi en uygun şekilde ve aynı gün bitecek şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Gölbaşı Eşya Depolama Alanı Kiralama

Gölbaşı eşya depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimize özel Gölbaşı nakliyat eşya depolarımız aylık kira bedeli karşılığında tarafınıza tahsis edilir. Eşyalarınız depolarımızda güven içerisinde bekletilir. Sigortalı evden eve nakliyat hizmetimiz kapsamında bütün eşyalarınız güven içerisinde korunur.

Gölbaşı Asansörlü Evden Eve Taşıma Ekibi İle Güvenle Taşının

Gölbaşı Asansörlü evden eve taşıma araçlarımız ile Asansör yüksek katlara eşyalarınızı daha hızı ve daha güvenli bir şekilde taşıyoruz. Eşyalarınız hem zarar görmüyor hem de daha hızlı bir şekilde taşınıyor. Özpolat Gölbaşı evden eve taşıma aile şirketiniz aileden biri olarak tüm dostlarımızın evini en iyi şekilde taşımaktayız. Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararınız tarafımızca karşılanacaktır.

Gölbaşı Nakliyat Bölgesi Hakkında:

Gölbaşı nakliyat firması olarak Gölbaşı ev taşıma nakliye hizmet bölgesinde hizmet sağlıyoruz.

Gölbaşı’ ın Tarihçesi:

Gölbaşı, Ankara’nın büyük ilçelerinden biridir mahalle, semt.

Gölbaşı’nın ilçe olması ise çok eskilere dayanmaz.Gölbaşı daha önce Örencik Köyüne bağlı Gölhanı adı ile anılan bir mahalle iken 1923 yılında, buraya Oğulbey Köyündeki Bucak Müdürlüğü ile Jandarma Karakolunun taşınması ile Gölbaşı Nahiyesi adını aldı. 1936 yılında ise ilçe olan Çankaya’ya bağlandı. 1955 yılında E-5 Devlet Karayolunun bu bölgeden geçmesi ile Gölbaşı’nın nüfus artışı ve gelişmesi hızlandı. 1965 yılında da Gölbaşı Belediye teşkilatı kuruldu. 29.11.1983 gün ve 2963 sayılı Kanun ile de Gölbaşı ilçe oldu. 22.10.1990 tarih ve 90/1117 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile 2872 sayılı Cevre Kanununun 9 uncu maddesine dayanılarak “Gölbaşı İlçesi Özel Cevre Koruma Bölgesi” olarak ilan edildi. 1991 yılında da Gölbaşı Belediyesi Büyükşehir Belediyesi sınırları içine alındı.

Bugün Gölbaşı ilçesi Ankara il merkezine 20 km uzaklıkta olup Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde, 138.944 nüfusu ve 1650 km²’lik yüzölçümüyle devamlı gelişen ve büyüyen bir ilçe konumundadır.

Uygun Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Gölbaşı evden eve nakliye ücretleri arifesi taşınacak evin oda sayısına göre değişir. Ev oda sayısı eşyanın yükünü belirler bu eşya yüküne bağlı olarak da nakliye işçi sayısı belirlenir. Nakliye personeli sayısının yanı sıra taşımaca kullanılacak nakliye aracı tipi de ev taşıma ücretlerini etkiler. Ortalama nakliye ücretleri 900 tl den başlamakla birlikte net fiyat bilgisi için ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızı yerinde görüp fiyat teklifi veriyoruz.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri Evden Eve Nakliye Fiyatları Asansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
Gölbaşı Parça Eşya Taşıma Fiyatı 500 – 800 ₺ 1.200 ₺
Gölbaşı 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.300 – 1.800 ₺ 2.000 ₺
Gölbaşı 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.500 – 2.000 ₺ 2.500 ₺
Gölbaşı 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.500 – 2.800 ₺ 3.300 ₺
Gölbaşı 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.200 ₺ 3.700 ₺
Gölbaşı 5+1 Ev Taşıma Fiyatı 3.000 – 3.500 ₺ 4.000 ₺
Gölbaşı Ofis Taşıma Fiyatı 3.000 ₺ TEKLİF AL

İndirimli Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Ücret Hesaplaması

İndirimli ücret tarifesi ile Gölbaşı evden eve nakliyat ücretlerinden yararlanın. Tek yapmanı gereken ücretsiz ekspertiz hizmeti talep etmek ve taşınacak eşyalarınızı kontrol ettirmektir. 7/24 dilediğiniz zaman aralığında istediğiniz yere eşyalarınızı taşıyoruz. Her şey dahil nakliye hizmeti kapsamında anahtar teslim taşımacılık yapıyoruz. Yakarıda yer alan nakliye ücretleri listesi ortalama fiyatlar olup net fiyat bilgisi için ücretsiz teklif isteyin.


Sıkça Sorulan Sorular

Gölbaşı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Gölbaşı evden eve taşıma ücretleri 500 tl den başlamaktadır.

Gölbaşı Ev Taşıma Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Var Mı?

Bütün nakliye hizmetlerimiz öncesi ön inceleme ekspertiz olanağı sunuyoruz.

Nakliyat Hizmeti Sigortalı Sözleşmeli Olarak Mı Yapılıyor?

Evet, yazılı sözleşmeli ve sigorta poliçeli taşıma hizmeti sunuyoruz.

Çalışan Personeller Sigortalı Mıdır?

Evet. Bütün çalışanlarımız SSK lı maaşlı ve sürekli personellerimizden oluşur.

Gölbaşı’da Asansörlü Nakliye Aracınız Var Mı?

Evet var. Bütün semt ve ilçelerde asansörlü nakliye araçlarımız ile hizmet sunuyoruz.

Gölbaşı nakliyat telefon iletişim numaraları

Gölbaşı evden eve nakliye İletişim telefon numarası:
Telefon: 0531 772 78 04 GSM: 0532 058 77 84


Çankaya evden eve nakliyat ilçesi başta olmak üzere Ankara ve Türkiye geneli hizmetinizdeyiz.

Etiketler: Gölbaşı evden eve taşıma, Gölbaşı Nakliyat, Gölbaşı nakliyat firmaları

Hemen Fiyat Teklifi Al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Haberler

05317727804
Call Now ButtonHemen Teklif Alın

Anahtar kelimenizi girin