Kurumsal

Uzun yıllardır nakliyat alanında olan firmamızla eşyalarınız emin ellerde. Etlik Nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Sizlerin isteklerini, memnuniyetini ön plana alarak çalışmalarımızı devam ettirmekte ve kendimizi geliştirmekteyiz.

Etlik Nakliye lojistik hizmetlerde 2000 yılında Murat POLAT öncülüğünde kurulmuş, kalite ve güveni birbiriyle tamamlayan bir taşımacılık şirketi kurmuştur. Bu doğrultuda 2021 yılına gelmiş olduğumuz şu günlerde kurumsal kimliği tamamlamış ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde en çok tercih edilen nakliyat şirketi seçilmiş bir firmadır.

Her hizmet alanında %100 müşteri memnuniyet kalitesini hedefleyerek en iyi ekipmanlar ve alanında uzman personel kadromuz ile tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirlerarası sigortalı, marangozlu, ambalajlı taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Piyasadaki diğer taşımacılık firmalarından farklı olarak kaliteli bir hizmet sunmamız ve müşterilerimiz için en iyi fiyat politikamız ile sizlerin hizmetinde olmaya devam etmekteyiz.

20 Yılın vermiş olduğu deneyim ve tecrübeyi, kurumsal kimliğimiz ile birleştirerek deneyimli personel kadromuz ve son model nakliye araçlarımız ile sunmuş olduğumuz tüm hizmetleri profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz.

Tüm Türkiye il sınırları genelinde evden eve nakliye, parsiyel eşya taşımacılık, asansörlü taşımacılık, ev ofis eşya depolama ve bunun gibi pek çok hizmet içerisinde Etlik Nakliyat profesyonel Kurumsal Nakliyat çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerimizin eşyalarını kusursuz olarak taşıyabilmek için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kurumsal eşya taşımacılık ciddiyet ve sorumluluk gerektirir. Bu doğrultuda iyi bir taşımacılık firmasını tercih etmeniz size her zaman kazanç sağlayacağını belirtmek isteriz. Çünkü gelişmiş taşımacılık firmaları güçlü kuruluşlar tarafından ortaya atılmış firmalardır. Uzun yıllardır taşımacılık tecrübelerinde en iyi araçlarımız ve ekipmanlarımız ile kaliteye ve çeşitliliğe önem veren, alanında bir çok kalifiye eleman ile hizmet veren firmaların başında gelmekteyiz. Bireylere ve kobilere bu alanda hizmet sağladığımızdan dolayı gurur duymaktayız. Eğer sizlerde Etlik Nakliyat firması ile henüz tanışmamız iseniz sizlerle karşılıklı görüşme yapmaktan memnuniyet duyacağız.

Taşıdığımız Kamu Kurumları 

  1. Türkiye Cumhuryeti İçişleri Bakanlığı (Yeni Hizmet Binası )
  2. Danıştay Başkanlığı  Kurum hizmet Binasını Taşıma
  3. Yargıtay Cumhuryet Başsavcılığı  Balgat hizmet binası taşıma
  4. Ankara Adliyesi Dışkapı ve balgat ek hizmet binaları
  5. Ankara Bölge İdare Mahkmesi Söğütözü binasına taşıma işlemi
  6. Başbakanlık Kişisel veriler Koruma Kurumu
  7. Bilgi Teknolojleri Kurumu (BTK)  incek hizmet binasını eskişehir yolu hizmet binasına Taşınma işi
  8. Tpic Genel Müdürlüğü Söğütözü Gölbaşı Yeni Hizmet Binası Taşıma
  9. İller İdaresi Genel Müdürlüğü İŞGYO Yeni Hizmet Binası Taşımacılık
  10. Ankara İl Sanayi Müdürlüğü Mamak Binasına Taşıması

Etlik Nakliyat ile tanışan herkese taşımacılık çözümlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlamaya çalışarak, müşteri memnuniyetine bağlı, başarmayı, üretmeyi hedefleyen çalışmaları ön görerek hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederiz. Müşterilerimize saygı ve bağlılık çerçevesinde her zaman işimizi en doğru şekilde yapmayı, gönülden sahiplenerek çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Firmamız sizlere her sunmuş olduğu taşımacılık hizmetleri kapsamında net olarak söz verir, verdiğimiz sözleri eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt ederiz. Ülkemizi ve Dünya genelini kapsayan nakliyat hizmetlerinde her zaman kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı geliştirmeye gayret gösteririz. Bu doğrultuda müşterilerimizle her zaman dürüst, şeffaf ve tutarlı olarak davranır, güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya gayret gösteririz.

Sektörde uzun yıllar çalışma faaliyetlerimizi sürdürmek bakımından ilk ve ortak hedefimiz müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun olmasıdır. Bu doğrultuda birbirimize her zaman destek olur, bize verilen desteği de takdirle karşılarız.

Etlik Nakliyat ekip ve kurum performansını önemser ve desteklemektedir. Müşterilerimizin nakliye hizmeti öncesindeki iletişimlerimizde ilk olarak dinleriz ve ihtiyaçlarınıza özel olarak en uygun seçimleri sağlarız.

Etlik Nakliyat olarak almış olduğumuz kararları bir toplum olarak düşünür ve bir bütün halinde değerlendirerek karar veririz. Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni teknik ve koşullar geliştirerek nasıl yapılabileceği hakkında düşünür ve anlatırız. Standart taşımacılık hizmetlerinin ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda geçmişten almış olduğumuz tecrübeler konusunda bilgimizden, müşterileri ilişkilerimizden ve aktif olarak teknolojiden yararlanarak kısa süre içerisinde en uygun çözümleri hızlıca üretiriz. Taşınma öncesi ve sonrasında müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçiririz. Kısacası misyonumuz nakliyat sektörü içerisinde uzmanlaşarak ülkemiz genelinde müşterilerimize profesyonel hizmet sunabilmektir.

Vizyonumuz Türkiye ve Yurt dışında nakliyat sektörü içerisindeki başarıyı bireysel ve kurumsal olarak sağlayacak hizmetlerin mimarı olmaktır. Nakliyat hizmeti tecrübeye ve güvene bağlı olarak verilen bir hizmet olduğundan dolayı son model kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sigortalı olarak tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirlerarası taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

Müşterilerimize vermiş olduğumuz tavsiyelere ve nakliyat alanındaki ihtiyaçlara karşı güvenle bakabilmesi bakımından saygılı, duyarlı, yenilikçi bir yapı ile Türkiye çapında herkes tarafından referans noktası olmayı amaçlayan bir firma olmaktır.

Lojistik sektöründeki sorumluluğumuzun farkına varıp, bugünden daha iyi bir yarın oluşturmak, tüm dünya genelinde çevresel etkinlikler, sosyal çalışmalar ve yapmış olduğumuz önemli yatırımlar ile iyileştirme sağlamaktır. Etlik Nakliyat yıllarca sürdürebilir bir şirket haline getirmek ve vizyonumuzun temel çatısını oluşturmak için çalışma faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektir.

Müşterilerimizin nakliyat sektöründeki en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla alabilmesi bakımından gerekli araştırma geliştirme faaliyetlerimizi sürdürmeye devam etmektedir. Lojistik sektöründeki geleceği yakından takip ederek sizleri mutlu müşterilerimiz arasına ulaştırmaktır.

Lojistik sektöründe evden eve nakliyat, ev eşya depolama, asansörlü nakliyat, parça eşya taşımacılığı vb. sunmuş olduğumuz tüm hizmet alanlarındaki çalışma politikamız; ihtiyaç duyulan hizmetlerde maksimum verimlilik sağlanabilmesi için en uygun fiyatlarla etkili, güvenilir, kaliteli çözümler üretebilmektir.

Yapılan çalışmalar sırasında hata kayıplarını en aza indirebilmek, iş yükünü azaltabilmek ve en uygun saat zamanlamasında kaliteyi ortaya koyabilmek için temel politikalarımız başlıca temel unsurlardır.

Nakliyat hizmeti öncesinde kaliteli hizmetler sunan ve yetkili birimlerden almış olduğumuz şehir içi, şehirlerarası taşımacılık yetki belgeleriyle kendini kanıtlayan, tüm ekip ve donanımlar ile anında hızlı çözümler üreten, politikamız en önemli unsurdur.

Çevreye Bağlı Politikamız

Bu güne kadar nakliyat lojistik sektörü içerisinde tüm gerçekleşen ve gerçekleşemeyen tüm projelerde çevre birimlerine bağlı tüm zararların engellenmesi, doğal kaynakların maksimum geri dönüştürebilirlik için gayret göstermek, kanuni hükümlülük ve uygun mevzuata bağlı hizmet sağlayarak müşterilerimize bireysel ve kurumsal anlamda hareket etmek ve çevreye bağlı politikamızın temelini esas almaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Etlik Nakliyat bünyesinde çalışan tüm personellerimizin iş sağlığı ve güvenliği konusunda ilk önceliğimizdir. Tüm nakliyat çalışmaları içerisinde olası tedbirlerin önceden alınması ve tehlikeler ortadan kaldırılarak güvenli bir ortam içerisinde çalışma politikamızı oluşturmaktadır.

BASIN HABERLERİMİZ

Etlik Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize Avrupa standartları kalitesinde hizmet sunabilmek için en yeni araç filomuz ile tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirler arası sigortalı, marangozlu, ambalajlı ev, ofis ve kurumsal anlamda bir çok nakliyat hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Firmamızın toplamda 8 adet taşımacılık araçları bulunmaktadır. Bu araçlar evden eve nakliyat işleri için dizayn edilmiş kapalı çelik kasa, iç aksamı mobilya malzemelerden oluşan kontra plak kaplıdır. 2+1 ve 5+1 ev eşyasını çok rahatlıkla alabilen araçlarımız ile her evin ihtiyacı karşılayacak türdeki araçlardır. Tamamen firmamıza aittir ve kiralık araç bulunmamaktadır.

Evlerinizdeki eşyalar aracımıza yüklendikten sonra firma bünyemizde çalışan personelimiz tarafından iyi bir şekilde istifi yapıldıktan sonra araçlarımızda taşınır. Araçlarımız seyir halinde iken yol şartlarına bağlı koşullar nedeniyle, araçların iç aksamı mobilya malzemeler ile kaplı olduğundan dolayı eşyalarınızda kırılma, çizilme gibi olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız.

Nakliyat araçlarımızın temizlik ve bakımının bir kısmı firma personelleri tarafından bir diğer kısmı ise araçlarımızın üretici olduğu markaları tarafından bakımları yapılır.

05317727804
Call Now ButtonHemen Teklif Alın

Anahtar kelimenizi girin